השירותים של נרימקס

ייעוץ

מתן שירותי יעוץ לגבי פתרון התמיכה המתאים והמשתלם ביותר

מתן שירותי יעוץ לגבי פתרון התמיכה המתאים והמשתלם ביותר – אנו בנרימקס נעזור לכם להתאים את הצורך שלכם לפתרון המיטבי הן מבחינת האיכות והן מבחינת המחיר. אנו נציע לכם את מבחר החלופות הרלוונטיות אשר יוכלו לתת מענה לדרישותיכם. מה שעומד לנגד עינינו הוא שיתוף פעולה פורה ואמיתי לאורך שנים!

תכנון

תכנון פתרון התמיכה על פי עומסים רלוונטיים לפרויקט

אנו בנרימקס מלווים את הלקוח משלב התכנון ועד ההתקנה הסופית. חשוב לנו לקחת בחשבון את מכלול המרכיבים הרלוונטים אל תוך תכנון הפתרון עצמו כגון עומסים נדרשים, מידות, מפרטים טכניים של הציוד המוצב, נתוני הגג והמבנה, פגעי מזג אויר ועוד אלמנטים נוספים.

נרימקס מספקת ללקוח תכנון ראשוני מבוסס מודל BIM לאישור הלקוח על בסיס שיחת יעוץ מקדימה והבנת כלל הצרכים הטכניים. לאחר אישור הלקוח נרימקס מספקת הצעת מחיר התואמת את צרכיו וכך הלקוח יודע בביטחון גבוה מה הוא הולך לקבל ואף להציע הפתרון לגורמים רלוונטים נוספים. לרשות הלקוח עומדת ספריית BIM של מרבית פרטי WALRAVEN התכנון נעשה באמצעות תוכנת REVIT הנפוצה מה שמאפשר הטמעה נוחה אצל מרבית הלקוחות.

ייעוץ
ייעוץ
התקנה

התקנה

מתן שירותי התקנה על פי דרישה

מתן שירותי התקנה על פי דרישה – אנו בנרימקס מלווים את הלקוח משלב התכנון הראשוני ועד להתקנה הסופית. ברשותינו צוותי התקנה מנוסים אשר מחזיקים בכלל האישורים הנדרשים לביצוע התקנות באתרי הבניה השונים. ההתקנה של הפתרונות המודולריים של נרימקס מבוצעת על בסיס הברגות בלבד והיא ידידותית לגג ולאיטום. אין צורך בהכנת בסיסי בטון בגג ואין צורך בריתוכים. ניתן להזמין "קיטים" חצי מורכבים על פי דרישות הלקוח.

מכירת פרופילים ואביזרים

אנו בנרימקס מייבאים ומשווקים את כלל הפריטים המשלימים הנדרשים ללקוח לצורך התקנת פתרונות מודולריים לתמיכת ציוד מיזוג אויר וחשמל.  החל מפרופילים במידות שונות (פרופילי "יוניסטראט" במידות 41/21, 41/41, 41/62, 41/82 וכן פרופילים מרובעים במידות גדולות 80/80, 100/100), מחברים שונים ומבחר רחב של בולמי זעזועים לשיכוך רעידות.

ניתן להזמין המוצרים ברמת גילוון קר PG או לחילופין גילוון חם HDG- Iso 1461/ BUP 1000 – Iso 9227

מכירה

תפריט נגישות